Pořád dokola

 

Dějou se Vám pořád dolola, ty samé situace? Nebo běhaj Vám v hlavě pořád stejné myšlenky? Tak je asi čas udělat změnu pokud Vás to už opravdu hodně štve, zkuste se zahloubat do problému, který Vás trápí a zkuste najít příčinu, musíte jít, ale opravdu do hloubky, většina lidí skončí hned u první myšlenky -  sere mě - , ale zkuste se zamyslet proč Vás to sere a co Vás na tom sere a takhle se mužete ptát sami sebe dál a dál a můžete zjistit, zdroj Vaší zloby, protože je nanejvíš pravděpodobný, že Vás nenasral on ,ale ta situace a ted je otázka kde jste zažili tuhle situaci, že se Vám do tý hlavy uložila a pokaždý se spouští tahle reakce, když příde tato situace, je zajmavý to pozorovat a všímat si toho, možná pak zjistíte, že se to jenom pořád opakuje a ty lidi za to vlastně vůbec nemužou, akorát Vám ukazujou, že nemáte tuto situaci v životě zvládnutou a jestli Vás štve, mužete si takto na to přijít a vypozorovat a pak na ní zapracovat, pak sami poznáte, až si tu situaci zpracujete, že když příde znova, už na ní budete reagovat třeba o pulku líp nebo jí už nebudete řešit vůbec.  

Je to taky hodně o tom se vnímat, protože je hodně možný, že jednáme pouze v duchu nějakého přesvědčení co jsme se naučili během našeho života, ale to není správne řešení a pouze tyto životní kolečka nám ukazují, říkají, že děláme něco špatně, zkuste se v těchto situacích zamyslet, vycítit, co jste chtěli, cítili udělat jinak a neudělali :) tam najdete odpověd :)

 

Možná se Vám stane, že narazíte na nějakej bod, ze kterýho se nebude možnost dostat dál, budete nespokojení s výsledkem, ale to nevadí. To nechte plynout, ona ta situace stejně příde znova :). Ale tím, že jste už na něco přišli se posunete dál a přídete na něco nového, je to všechno otázka času a trpělivosti a silný vule, sami musíte vědět jestli na to chcete přijít nebo ne. Stávalo se mi, že jsem hodně bojoval s tím, že jsem na to nepřišel a byl jsem tim zklamán až znechucen a nervozní. Čímž, díky jednému nepříjemnému stavu jsem si přivodil další :D. Důležitý zase je a to sem dříve nevěděl a neuvědomoval, že jsem se zase neslyšel, nevnímal, jak moje duše, srdce, moje vnitřní já mi povída, už se na to vykašli odpočin si, jenže hlava řikala to musíš zjistit, jinak budeš zase unavenej a nezjistíš to :). Tady vidíte příklad souboje hlava vs. srdce. V hodně případech vždy vítězí hlava a to je špatně to je důvod, proč se točíme dokola a máme se jak se máme. Během vyrůstání a školou života, jsem si do hlav podvědomě i vědomě uložili s prominutím tolik sraček, díky kterým ted jsme tam kde jsme. Je to jenom o tom se začít vnímat, rozeznat kdy k nám mluví srdce a kdy hlava a pak se řídit jenom podle srdce. Ano bude to hodně těžké. Překonejte zlozvyk, kterým se řídíte dvacet let. Uvědomte si taky, že na tom zlozvyku musíte taky zapracovat, jen tak rychle Vám neodejde, jelikož jak se řiká, zvyk je železná košile, že? Ale všechno jde, něco pude rychleji, něco pomaleji. Když vlezete do posilovny, tak po hodině tréningu z vás kulturista taky nebude :).