Dotaz, Diskuze

Мы поможем Детям!Вместе!!

Datum: 07.08.2018 | Vložil: Danielzon

ДРУЗЬЯ, СОС РЕБЕНОК ВОТ УЖЕ 7,5 ЛЕТ ЖИВЕТ В СОСТОЯНИИ РЕАНИМАЦИИ
СРОЧНО НЕОБХОДИМО ДАЛЬНЕЙШЕЕ ЛЕЧЕНИЕ
Эпилептические приступы приследуют Эмира с самого рождения. У ребенка даже не было сил плакать. Вина тому врачебная ошибка в родах.
Вы можете себе представить, что чувствуют родители, когда они ждут своего первого, долгожданного ребенка? Когда заботливый муж провожает жену в дом, где рождается счастье, с абсолютно здоровой беременностью, без патологий, а ребенок по вине врачей впадает в кому, попадает в реанимацию, и только на пятый месяц впервые оказывается дома уже глубоким инвалидом, зависимым от аппаратов.
Несмотря на то, что ребенок тяжелый, родители не опустили рук и делают все возможное, чтобы поправить его здоровье, избавить Эмира от страданий.
Родители Эмира обращаются за помощью к добрым людям!

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 05.06.2018 | Vložil: Albertsow

The men's prostate is a vital section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of forms of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a wholesome prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination at least once per year.

Tezke deprese a uzkosti

Datum: 24.09.2017 | Vložil: Viki

Objevila jsem toto forum. Pred 3 mesici jsem byla zcela normalni. Pak prisla velka fyzicka a psychicka zatez a telo vypovedelo sluzbu. Postupne ataky, pak uzkosti, ted uzkosti a hluboka deprese. V tezke depresi ani nespite. Kdyz si vezmu leky na spani, litaji mi letadla nad hlavou.
Resim v sobe hospitalizaci - aby telo nabralo silu. Vim, ze AD jsou rezostentni, ale na nejakou dobu muzou pomoci.
Nedovedu si predstavit, ze bych mela vydrzet v tomto stavu 3 roky a lecit se ternativne.

Re: Tezke deprese a uzkosti

Datum: 25.09.2017 | Vložil: Mateusz Milý

Dobrý den, pokud jste měla namysli používání AD tak s Vámi souhlasím. V akutních případech je i duležité se k práškům obrátit. Já měl pouze namysli, pokud člověk užívá dlouhodobě a má pocit, že už nechce a doktoři mu nedokáží pomoci, tak pak zbývá jak říkáte alternativní medicína. Avšak některé metody jsou pro nás alternativní z důvodu toho, že byly potlačeny za učelem zisku jiných skupin. S pozdravem Mateusz Milý

Re: Tezke deprese a uzkosti

Datum: 31.08.2018 | Vložil: Lenka

Ahoj, mám podobnou zkušenost. S tímhle je to dlouhá cesta, ale vsechno se zvlánde.

Byla jsem hospitalizovaná a umistena v bohnicich. zní to hrozne, ale tam ví jak pomoci. Poté jsem brala antidepresiva, která dost pomáhala a postupem casu, jsem chtěla prasky uplne vysadit a resit to nejak prirodne. Ted pravidelne cvicim, joga, meditace, zdrave jidlo , vitamíny a stane se ze pri nejake spatne udalosti s to zhorsi ale to je normalni. Jinak funguje normalne. Koukni tady na clanek https://drkh.cz/jak-se-zbavit-uzkosti/, je to jeden z doplnku které pouzivám a dobrý, přírodní:)

Dejme šanci životu.

Datum: 03.11.2016 | Vložil: Darja

Prošla jsem si v životě všeličím, tvrdá materialistka se postupem času stala věřícím člověkem. Víra je dar a já denně děkuji, že se mi tohoto daru dostalo. Každý člověk kráčí po nějaké cestě lemované životem /rodina, příbuzní, známí, zaměstnání ..../ A my, aniž to tušíme se díváme na život z určitého úhlu, na který jsme byli nasměrováni.
A většina se řídí někým a něčím, za to může manžel, matka, šéf... Ale převzít zodpovědnost za svůj život to si málokdo uvědomuje. Není to věc snadná, ani lehká já sama po této cestě kráčím již 15 let a někdy si myslím, že jsem opět na začátku. Tady se teprve dostávám k depresím, četla jsem v nějaké knize, že když člověk začne nezvládat život, duše se oddělí od těla. Když už, deprese propuknou v plné síle, těžko se zvládají a není od věci nějaká medikace. Ale přes to všechno je potřeba začít pracovat na sobě. Ale není to jen budu dodržovat, támhleto a tohleto. Člověk to musí přijmout vnitřně, musí začít myslet srdcem, lépe řečno měl by začít myslet srdcem, využívat intuici.... Myslím, že počátky depresí jsou už dávno předtím, než se projeví, ve škole, v rodině.
Dnešní život je hodně náročný, hlavně si ho lidstvo dělá hodně náročným. Rodina by měla být oázou klidu, aby po vypjatém dni se mohl člověk uvolnit a odpočinout si.
To je moje zkušenost se životem měli bychom s podívat na život z jiného úhlu, nikdy není pozdě a začít bychom mohli právě teď.

Re: Dejme šanci životu.

Datum: 07.11.2016 | Vložil: Mateusz Milý

Dobrý den, děkuji za hezký příspěvek. Moc krásně jste to shrnula pár slovy a obsáhla prakticky vše. Přeji hezký zbytek dne a hodně sil na cestě ke spokojenosti.

S pozdravem Mateusz Milý

Je ještě naděje?

Datum: 06.08.2016 | Vložil: Jana

Dobrý večer,já se lecim od 12ti let,nyní mi je 38.Antidepresiva jsem vyzkoušela snad všechny co jsou na trhu,ale teď už mi lékařka asi 3roky nechala stejné,beru 2 druhy antidepresiv a neurol na úzkosti.Už jsem vyzkoušela spousty psychologů,kineziologii,hypnozu,léčitele,různé masáže na odblokování caker,to už člověk zkouší vše.Chodím do práce,to tak nějak pretrpim,ale jakmile mám volno,tak spím a spím.Ta únava,vyčerpání je nesnesitelne,vyzkoušela jsem i různé potravinové doplňky na podporu energie,ale k ničemu.Jsem pořád smutná,nemám chut do života,nic mě nebaví,chce se mi brečet.Jedna psycholožka mi jednou řekla.......vzmuzte se ženská!!!!!!to je jako kdyby jste beznohemu rekli,,,,hergot vstan a chod!Vyzkoušela jsem i kartarky,knihy,sugesci,relaxaci,meditaci,každý večer si pouštím meditacni cd.Jedine co mě drží je to,ze mám děti,pro které tu musím být.Netouzim po bohatství,vile,autě,ale dala bych cokoliv abych měla energii,mohla normálně fungovat,byla veselá a bavil mě život.Uz opravdu nevím co vyzkoušet.

Re: Je ještě naděje?

Datum: 07.08.2016 | Vložil: Mateusz Milý

Dobrý den Jano,
co mě první napadlo po přečtení Vašeho dotazu bylo to, že je dobré, že chodíme za různými lidmi a zkoušíme různé věci, ale co je základ a na tom jsem taky troskotal. Je to, že je dobré, že nám někdo poradí, udělí radu, vyřeší problém. Ale je hodně důležité danou radu začít uplatňovat v životě a zde začíná už těžší práce, protože najednou zjistíme, že to není tak jednoduché. Problém je v tom, že to za nás nikdo neudělá. Takže buď se umíme sami vzchopit a skočit do toho pohlavě ať se děje co se děje ať jsou následky jakékoliv - překonáme strach. A nebo pomocí terapeuta zjišťujeme proč danou radu nemůžeme - neumíme uplatnit v životě. Někdy můžem vyřešit problém, ale v zápětí se ukáže další. Toto je zcela normální jev a sám jsem se v tom patlal, dokud jsem nepochopil, jak to funguje a proč se nemohu z něčeho dostat. Pokud budete chtít více info, tak mi prosím napište na mateuszmily@seznam.cz. S pozdravem Mateusz Milý

Re: Re: Je ještě naděje?

Datum: 09.08.2016 | Vložil: Jana

Dobrý večer ,napsala jsem Vám na email,ale píše mi to,že je adresa neplatna

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek